ВІДЛУННЯ СВЯТА

Стверджує нині захід і схід, що ми є велика родина!

22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві, біля пам’ятника гетьману Б. Хмельницькому у присутності десятків тисяч українців лідери Української Народної Республіки і повноважна делегація...

АКТУАЛЬНА ТЕМА

Абсурди державного масштабу на місцевому рівні. І не тільки...

У першому числі цьогорічного “Вісника Розділля” редакція на першій сторінці газети помістила інформацію про те, що 30 грудня 2011 року депутати міської ради одноголосно затвердили бюджет Нового Роздолу на 2012 рік.

Із понеділкової апаратної наради

23 січня відбулася чергова апаратна нарада, на якій розглядалися робочі питання, а саме: - аналіз звітів керівників підрозділів і робочих планів на 2012 рік...

ОПОЗИЦІЯ ОБ’ЄДНАЛАСЯ

Якби представники влади прийшли в неділю на Софійську площу Києва, де об'єднана опозиція святкувала День Соборності, багато чиновників вже збирали б валізи.

Народжуваність – найстабільніший показник

Демографічна ситуація – ріст народжуваності і надалі є одним з позитивів Нового Роздолу, що міцно утримує його репутацію молодого міста.

Новий Роздоле, ростемо!..

Вкотре тішить статистика відділу реєстрації актів цивільного стану Новороздільської міської ради: за минулий, 2011 рік у нашому місті народилося ще 295 новороздільців, померло – 198 і стало на весільний рушничок 191 пара. Чому ростемо, запитаєте?

Офіційне безробіття іде на спад

Не останнє місце серед показників життєдіяльності міста посідає статистика міського центру зайнятості, адже хороше місце праці плюс відповідна її оплата належать до важливих чинників життя людини.

На Софійській площі діяли спільно

Новороздільські активісти ПП «Фронт Змін» відправились 22 січня на Софійську площу в Києві, щоб відзначити День Соборності України. Близько 13.00 год. почали виступати священики та представники громадськості.

Актуально

Нарада керівного складу цивільного захисту міста

25 січня цього року в залі засідань виконавчого комітету Новороздільської міської ради відбулась нарада керівного складу цивільного захисту міста.

ЮВІЛЕЇ

«Тавору» - 5 років!

Як швидко минає час… Адже ще не так давно люди з особливими потребами нудьгували у своїх домівках, і , мабуть, вважали, що, окрім своїх рідних, вони нікому не потрібні, нікому не цікавий їхній світ!

Присвята Соборності…

21 січня 2012 р. туристи-краєзнавці Веринської ЗОШ із керівником Галиною Биштою, туристи-краєзнавці Новороздільського БДЮТ із керівником Богданом Іваницьким, пластуни-гуртківці районного БДЮТ...

З ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ КРАЮ

Чорний острів: серпень 50-го

Прибули люди із сіл Городища, Чорного Острова, Отиневичів, Рудківців, Берездівців, Гранок-Кутів, Горішного, Долішного, міста Нового Роздолу з церковними процесіями – хоругвами, національними прапорами.

ОФІЦІЙНО

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель у 2012 році

Згідно із пунктом 289.1 статті 289 Податкового кодексу України /далі – ПКУ/ для визначення розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.