Тарас БАТЕНКО: «Є ЦІННОСТІ ВИЩІ ЗА КАР’ЄРУ І ПОСАДИ»

Ви знаєте, пізнати людину можна за п’ять хвилин. Достатньо з нею поспілкуватись і можна розгадати, розкодувати основні засади, життєві принципи людини. Тому, думаю, що про себе я можу сказати кількома словами.

Роман Коваль: «Хочу, щоб «Свобода» не тільки подолала 5-відсотковий бар’єр, а й створила достойну фракцію...»

Письменник, краєзнавець, дослідник історії визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ століття, першовідкривач героїчного повстанського руху в Наддніпрянщині в часи УНР, головний редактор часопису «Незборима Нація» та президент історичного клубу «Холодний Яр» Роман Коваль...

Добро існує там, де його творять

Добро…. Як нам його не вистачає …. Прикро, що дуже часто нема добра в родинах, і не лише через матеріальні чинники. Нема добра в громадах, бо нас ділять на партії, на соціальні прошарки, кидають між нас кістки братоненависництва через владу, через мову, через нашу ж землю…

Ліда КОТЕЛЯК: «Моя ідеологія – не зрадити виборця та працювати заради народу»

Молодою дівчиною вона не побоялась залишити рідну домівку та виїхала в інше місто. Там, далеко від рідних батьків та друзів, безсонними ночами за підручниками й наполегливою працею вона вибудувала свій життєвий шлях та здійснила свої мрії.

ІНІЦІАТИВА

ПРАВИЛЬНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ВИБІР - ЗАПОРУКА УСПІХУ

На Львівщині з ініціативи обласної служби зайнятості пройшов Марафон актуальних професій. Фахівці Новороздільського міського центру зайнятості презентували фах кухаря та електрозварника. Для цього 2 жовтня разом із представниками Новороздільського професійного ліцею відвідали Новороздільську ЗШ №3.

Меценати як чинники мистецтва та культури

Центральна міська бібліотека у Новому Роздолі давно перестала бути просто книгозбірнею чи місцем для читання. Тепер це радше місце зустрічей, спілкування, останніх новинок, місце нових ідей та новаторських задумок. Серед останніх – виставка вишиванок і презентація нової книги “Барви душі”, які відбулися одного дня – 20 жовтня.

ЗНАЙ НАШИХ!

У п’яти номінаціях міжнародного велотурніру новорозділець Геннадій ПЕЧЕНЮК 5 разів піднімався на подіум як призер і переможець

19-23 вересня у кримській Балаклаві відбувся Перший відкритий чемпіонат України з велоспорту у категорії Masters у багатоденній гонці.

Позачерговий виконком дав відповідь. Проте не на всі запитання...

Декілька днів лихоманило будівлю КП РЖС – натовп обурених мешканців вимагав від ТзОВ “Енергія – Новий Розділ” виконати до кінця зобов’язання – опломбувати засоби обліку тепла в квартирах новороздільців, технічні погодження на які вони...

Наталія Кличко дарує дітям радість і тепло

Передвиборчий ажіотаж спричинився до приїзду у Новий Розділ знаної заочно, хоча й маловідомої широкому загалу особистості – дружини знаменитого боксера, очільника партії “УДАР” Віталія Кличка Наталії.

Уклін вам, учителі!

В прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям.

У «Таворі» нова подія – зоотерапія!

Уже протягом чотирьох років п. Семерак С. В. успішно займається розведенням кролів, яких утримує поблизу власної автостоянки. Ці милі та пухнасті створіння радують око не лише їх господарю, а й всім бажаючим, хто туди приходить. Колектив «Тавор» також почав навідуватись в гості до вухатих друзів.

Вітаємо чемпіонів та призерів обласних змагань з волейболу серед чоловіків та жінок

6 жовтня у Самборі на спортивній базі відбулися змагання з волейболу за програмою XXI спортивних ігор Львівщини серед дорослих віком 18-39 років та V спортивних ігор ветеранів спорту віком 40 років та старші серед міст Львівської області, в яких прийняли участь збірні команди Нового Роздолу.

І в плаванні – чемпіони та призери

13 жовтня у м. Львові на плавальній базі СКА відбулися змагання з плавання за програмою XXI спортивних ігор Львівщини серед дорослих віком 18-39 років та V спортивних ігор ветеранів спорту віком 40 років...

Естафета вшанування триває: відбувся матч, присвячений пам’яті відомого футболіста Романа Вербовського

Репортаж про суботній матч ветеранів новороздільського «Хіміка» та ходорівського « Цукровика» , присвячений пам’яті Романа Вербовського, був би неповним без докладнішої інформації про цього знаменитого футболіста, який прославив наше місто.