Зріз робочого дня

Один день з міським головою...

Ідея “зробити фотографію” робочого дня витала уже давно. І розпочали ми з першої людини міста – міського голови. Нам вдалося провести з ним майже весь робочий день. Чому “майже весь”...

ПРЯМА МОВА

ПОГІРШЕННЯ НАШОГО ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Лютий 2010 року. Україна і громадяни живуть в очікуванні 2-го туру президентських виборів. Розрив між головними кандидатами на найвищу посаду в Україні великий, але впевнено вважати себе переможцем не може ніхто.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Міський відділ міліції поки що не розформовують, а от його керівника Ярослава Грицика вже призначено начальником Жидачівського РВ УВС

У минулому числі «Вісника Розділля» у нотатках про ХІІІ сесію міської ради коротко було згадано про те, що міський відділ міліції в рамках оптимізації можуть перепідпорядкувати Миколаївському райвідділу внутрішніх справ.

Об’єднана опозиція перемагає, а «сильна» влада програє

Показовими стали позачергові вибори до Житомирської обласної ради. У Червоноармійському районі переміг єдиний кандидат від об’єднаної опозиції Дмитро Кропачов, член «Фронту Змін».

Резонанс

Запит на публічну інформацію

Цей запит вчиняється на одержання інформації, доступ до якої не може бути обмежено відповідно до частини п’ятої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»...

Депутатські будні

Хоча депутатська діяльність є громадською та неоплачуваною, нею, насамперед, займаються люди, яким не байдуже життя нашого міста.

ОФІЦІЙНО

ЯК ВБЕРЕГТИ ЖИТЛО ВІД ВОГНЮ

Коли ми перегортаємо сторінки історії людства, то пригадуємо давні часи, в які людина стала Людиною, приборкавши вогонь та водну стихію. Шануємо ми ім’я античного героя Прометея, що дав людству вогонь та незгасиме полум’я, яке зігріло всіх своїм теплом і любов’ю.

ОФІЦІЙНО

З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Нас зігріє теплота, що любов’ю зветься

Що таке любов – не знає ніхто і водночас знають всі. Завідуюча бібліотеки-філії по вул. Л.Українки Г.Вілкова так поетично густо і щемно описала це почуття, що кожен упізнав у ньому часточку пережитого у власному житті.

Чергова перемога наших волейболісток

Минулого тижня, 16-18 лютого, у Новому Роздолі проходив Чемпіонат Львівської області з волейболу серед дівчат 1996-1997 року народження за програмою ІV Спортивних ігор школярів України.

Успішний старт земляка

На чемпіонаті Львівської області з пауерліфтингу, який проходив 10-12 лютого у Винниках поблизу Львова, із 70 учасників найголосніше заявив про себе наш земляк, новороздільчанин, колишній учень ДЮСШ “Хімік”...