Подія року

Новороздільський проект отримав Міжнародний грант Євросоюзу на мільйон євро!

Серйозна тривала робота, проведена керівництвом міста, дала результат – та ще й який! Новороздільська міська рада отримала міжнародний грант Євросоюзу по програмі транскордонного співробітництва, яка включає співпрацю трьох країн – України, Польщі, Білорусі, вірніше, їх прикордонні області.

Резонанс

Питання погодження земельної ділянки для обслуговування будівель ТЕЦ – вигідне і для «Енергії», і для місцевого бюджету...

Розпочну з головного. Завдяки постійній праці великого колективу ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» опалювальний сезон розпочато вчасно, обладнання ТЕЦ та мережі теплопостачання працюють надійно.

Проблеми заборгованості КП “Розділжитлосервіс” перед ТзОВ “Енергія – Новий Розділ” всебічно обговорили, проте не вирішили. Поки що...

Минулої п’ятниці з ініціативи директора ТзОВ “Енергія – Новий Розділ” Ігоря Артимка відбулася нарада з участю міського голови Володимира Туза, секретаря ради Павла Петраша, депутатів міської ради та керуючого КП “Розділжитлосервіс” Ігоря Сагайдака.

КОМЕНТАР

КП “Розділжитлосервіс”: для підприємства найбільш проблемними є питання тарифоутворення та заборгованості

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків встановлені рішенням виконавчого комітету Новороздільської міської ради від 07.05.2010 р. №164 «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення м. Новий Розділ».

Про наболіле

Виборча кампанія завершилась. Відшуміла – відгуділа передвиборча кандидатська гонка. Відбулись вибори. Залишились хіба що в пам’яті нескінченні, майже цілодобові, часто набридливі радіо - та телешоу...

Ремонт новороздільських доріг – перелік зробленого і запланованого

Чи не вперше за останні десятиріччя у нашому місті проводився, окрім поточного ямкового ремонту центральних вулиць, ще й капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг, які його ой як давно потребують.

Творчі звитяги юних новороздільців

13-й дитячо-юнацький фестиваль мистецтв “Сурми звитяги”, незважаючи на “непривабливу” з точки зору забобон нумерацію, для юних новороздільців був, навпаки, абсолютно щасливий.

Спортивне орієнтування – цікаво, повчально, корисно

Осінньо-золотистого недільного дня 18 листопада в лісі біля озера Барвінок (біля т.зв. “хатинки лісника”) появилися намети – там проходили змагання з спортивного орієнтування на призи „Барвінка”...

"Пісні незабутого краю..."

Минулої неділі у місті Городок у районному Народному домі було людно і гамірно: відбувався грандіозний захід - ХІ Міжрегіональний фестиваль-конкурс "Пісні незабутого краю", метою якого є популяризація мистецтва депортованих етнічних українців з історичної Батьківщини - Закерзоння.

Міська хроніка

Калейдоскоп танцю

Недільної днини гожий осінній день доповнив звітний концерт дитячих танцювальних колективів ”Танцювальний калейдоскоп”, який проходив на головній сцені міста – у МБК “Молодість”.

Українське розстріляне Відродження

19 листопада у Новороздільському політехнічному коледжі студенти 2-го курсу представили глядачам пізнавально-театралізовану програму „Українське розстріляне відродження”, присвячене трагічній сторінці українського народу – розстрілу у листопаді 1937 року української національної інтелігенції.

Статистика м. Новий Розділ

Протягом січня-вересня 2012 року населення м. Новий Розділ збільшилось на 30 осіб і на 1 жовтня 2012 року його кількість становила 28 795 осіб.