Позачергова сесія затвердила ставки єдиного податку на 2012 рік

XII позачергова сесія Новороздільської міської ради відбулася 12 січня і тривала не більше двох годин, адже винесено на її розгляд було лише три питання.
Секретар ради і головуючий засідання П.Петраш зачитав заяву Львівської обласної ради з приводу ухваленого Державного бюджету на 2012 рік та показників обласного бюджету Львівської області на 2012 рік президенту В.Януковичу, голові ВР В.Литвину, прем’єр-міністру М.Азарову, яку міські депутати підтримали одноголосно.
По першому питанню порядку денного – “Про місцеві податки та збори на території міста Новий Розділ” – доповідав начальник фінансового управління міськради І.Ричагівський. Ставки єдиного податку, який формує дохідну частину міського бюджету, приймаються раз в рік. Нововведенням цього року є те, що фізичні особи – підприємці поділяються на три групи: перша – валовий оборот яких менше 150 тис. грн і які не мають найманих працівників, сплачуватимуть податок у сумі 10 відсотків від мінімальної зарплати, тобто на теперішній час 107, 30 грн, друга – дохід до 1 млн грн і не більше 10 найманих працівників, 20 відсотків, або 214,60 грн щомісячно, третя група платить визначену законодавством суму. Пояснив позицію депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів і регуляторної політики її голова В.Засанський, чому було прийнято рішення встановити саме такий відсоток ставки єдиного податку. Після нетривалого обговорення депутати одноголосно підтримали винесене рішення. Друге питання стосувалося коштів на освіту, які депутати розподілили таким чином: на оплату робіт по зведенню даху над входом у ЗШ №5 виділили 37 тис. грн, на нову огорожу початкової школи НВК “Лідер” – 30 і ще 10 тис.грн на ремонт фойє гімназії НВК, на дитячі дошкільні установи – 50 тис.грн., на основу спортивного майданчику на стадіоні ЗШ №2 – 20 тис.грн. Підтримали пропозицію В.Губаля виділити кошти і Новороздільській ЗШ №2 на перекриття гаражів у сумі 20 тис.грн. У міському відділі освіти на свій розсуд перерозподілили ці кошти, тому вирішили протокол комісії, у якому чітко вказано, кому і скільки і на що, довести до відома розпорядника коштів – міського відділу освіти.
Віра ВЛАСЮК