ДАІ ІНФОРМУЄ

У Львівській області торік найбільше травмованих у ДТП було при зіткненні транспорту

На Львівщині поширеними видами автопригод залишається зіткнення (70%), наїзд на перешкоду (10,9%), що загалом становить 81% від усіх дорожньо-транспортних пригод.
Найбільше люди гинуть при наступних видах автопригод: зіткнення (30,2%), наїзд на пішохода (43,3%), які загалом становлять 73% від усіх загиблих на дорогах. Відносно травматизму, то найбільш значущими є зіткнення (44,1%), наїзд на пішохода (27,7%), які разом становлять 72% від усіх травматичних випадків.
Крім того, поширеними видами автопригод з постраждалими залишається зіткнення (34,4%), наїзд на пішохода (38,8%), що загалом складає 73% від всіх дорожньо-транспортних пригод з постраждалими. Висока тяжкість наслідків (кількість загиблих на кожних 100 ДТП з потерпілими) спостерігається в автопригодах, в яких відбуваються зіткнення (30,2%), наїзд на пішохода (43,3%), що загалом становить 73% від всіх загиблих в дорожньо-транспортних пригодах з постраждалими. Відносно травматизму у ДТП з постраждалими, то найбільш значущими є зіткнення (44,1%), наїзд на пішохода (27,7%), які в сумі складають 72% від всіх травматичних випадків у пригодах з постраждалими.
Орест БОРЩ, старший державтоінспектор Новороздільського МВ, капітан міліції