АКТУАЛЬНА ТЕМА

Проблема безпритульних тварин й надалі актуальна. Виконком розглядає можливість створення приватного підприємства

Безпритульні собаки дають про себе знати і в дні свят – сигнали про напади зграй псів на новороздільців надходять і в святкові дні. Репортер «Вісника Розділля» звернувся за коментарем з проханням висвітлити дану тему у виконавчий комітет. Подаємо офіційну відповідь.

Починаючи з листопада-грудня 2010 року виконавчим комітетом налагоджено зв’язок з єдиною у Львівській області ліцензійною організацією - Львівським комунальним підприємством „ЛЕВ”, працівники якого протягом 2011року два рази проводили відлов безпритульних тварин (собак) в місті та відловили в загальній кількості 28-30 штук безпритульних собак, на що було витрачено з міського бюджету 4833 грн.
Беручи до уваги масову навалу собак з найближчих сіл, факти концентрації безпритульних тварин в місцях складування харчових відходів та факти підгодівлі безпритульних собак мешканцями міста, що в загальному сприяє збільшенню популяції безпритульних тварин в місті, проведені заходи у 2011році з відлову безпритульних тварин суттєвого результату не дали.
Зазначаємо, що у міському бюджеті на 2012 рік на вищевказані заходи закладені кошти в сумі 16,0 тис. грн.
З метою вирішення питань, пов’язаних із зменшенням чисельності безпритульних, бродячих собак в місті, виконкомом розглядається можливість створення міського притулку та відповідної служби з відлову бродячих тварин, не виключено можливість створення приватної організації.
ВИКОНКОМ