Із понеділкової апаратної наради

Після тривалої перерви, зумовленої новорічними та Різдвяними святкуваннями, у понеділок,16 січня, відбулася апаратна нарада працівників виконавчого комітету Новороздільської міської ради.
Міський голова Володимир Туз розпочав нараду із підведення підсумків роботи структурних підрозділів. Зокрема, було відзначено добру роботу відділу з питань фізичної культури і спорту (керівник О.В. Придатко).Саме завдяки ефективній роботі цього посадовця новороздільським спортовцям вдалося вперше вибороти перше місце в ХХ спортивних іграх Львівщини серед міст обласного підпорядкування, а також вийти переможцями у IV спортивних іграх ветеранів спорту.
Також було відзначено хорошу роботу відділів з питань гуманітарної політики (О. П. Єсауленко), юридичного (Я. В. Яценко). Подяку за добру працю почули і представники фінансового управління. Адже завдяки їх професійності Новий Розділ єдиний в області серед міст обласного значення виконав бюджет на 105,5 %, що уможливило залучення з державного бюджету 1,7 млн гривень і дозволило належно завершити фінансовий рік.
Відтак, міський голова наголосив про фінансову складність 2012 року і дав ряд протокольних доручень керівникам структурних підрозділів щодо розробки цільових програм, активізації наповнювання міського бюджету, враховуючи діючу податкову систему, посилення претензійної роботи з боржниками по орендній платі тощо.
Окремо велася розмова про міські ліфти, які практично всі вимагають серйозного оновлення і без окремої обласної програми місто собі не зарадить. Тому поставлене конкретне завдання комунальникам і фінансистам зробити все для її введення.
Враховуючи ситуацію з невиплатою зарплати на ряді підприємств, начальнику фінансового управління І. І.Ричагівському було доручено скликати комісію з даного питання. Начальникові управління праці та соціального захисту населення Г. А. Калінчук доручено постійно давати розширену інформацію щодо виплати зарплати на кожному підприємстві.
У 2012 році передбачені кошти на ремонт доріг. В цьому плані доручено відділу комунального майна (Ю.І. Гикавець) скласти докладний перелік доріг, що потребують капітального або поточного ремонту. Керівник апарату А.В. Мельніков повідомив про засідання виконкому, яке планується на 25 січня 2012 року та чергову сесію міської ради - 26 січня 2012 р.
На нараді було озвучене розпорядження міського голови від 3 січня 2012 року №1 "Про перенесення робочих днів у 2012 році". Отже, у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. №1210 та п.20 ч.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" робочі дні у 2012 році переносяться з:
п'ятниці 9 березня - на суботу 3 березня;
понеділка 30 квітня - на суботу 28 квітня;
п'ятниці 29 червня - на суботу 23 червня.
Богдан Токар, радник міського голови