Позачергова сесія затвердила ставки єдиного податку на 2012 рік

XII позачергова сесія Новороздільської міської ради відбулася 12 січня і тривала не більше двох годин, адже винесено на її розгляд було лише три питання.

Коментар

Павло ПЕТРАШ: «Оскільки при формуванні проекту бюджету-2012 більшість вимог...»

Не знаю, про яке «неузгодження позицій учасників творення бюджету» Ви говорите, але хочу зауважити, що міська рада (депутати) розглядають проект бюджету, розроблений фінансовим управлінням та схвалений виконавчим комітетом.

Із понеділкової апаратної наради

Після тривалої перерви, зумовленої новорічними та Різдвяними святкуваннями, у понеділок,16 січня, відбулася апаратна нарада працівників виконавчого комітету Новороздільської міської ради.

Заява Львівської обласної ради з приводу ухваленого Державного бюджету на 2012 рік...

При складанні проекту Держбюджету на 2012 рік Кабінет Міністрів України декларував відновлення і зміцнення інституту місцевого самоврядування...

Володимир ЛАБА: «В суперечках народжується істина, або Щоб вивести ситуацію, що склалася у раді...»

В порядку денному ХІ сесії, мабуть, особливий статус мало питання « Про затвердження складу конкурсної комісії з питань оренди майна територіальної громади м. Новий Розділ».

З історії національно–визвольних змагань краю

Повстанець "Зенко"

Чергова моя розвідка – про Миколу Рака, одного з керівників національно-визвольної революційної боротьби ОУН-УПА на теренах Львівщини, зокрема Ходорівщини і Бібреччини, які нині сусідують із Миколаївщиною, а тоді займали і деякі її теперішні села.

Собори наших душ

Добро вертає сторицею

Вселюдські і християнські цінності, які на сьогодні, на превеликий жаль, не надто у моді, поза тим залишаються найвищими цінностями людства. І особливо приємно побачити прояви людського благородства та доброчинності у благословенні дні Різдвяних свят.

МІСЬКА ХРОНІКА

Зима прийшла посеред свят, комунальники – «засипають» її сліди…

Початок Нового року та Різдвяних свят супроводжувався осінньою дощовою мжичкою та похмурою погодою, тож городяни ностальгійно згадували минулі часи, коли довкруг все потопало в снігах.

“Джерело” народних традицій

Обласний фестиваль-конкурс колядок і щедрівок “Ой радуйся, земле”, який проходив 15 січня у Трускавці, надихнув святковим настроєм і свіжим подихом перших справжніх зимових сніжних днів. Колядники з усієї Львівщини у спільній ході різноголосо заспівували колядок, у захваті від красивих голосів та барвистих народних нарядів зупинялися всі перехожі.

АКТУАЛЬНА ТЕМА

Проблема безпритульних тварин й надалі актуальна. Виконком розглядає можливість...

Безпритульні собаки дають про себе знати і в дні свят – сигнали про напади зграй псів на новороздільців надходять і в святкові дні. Репортер «Вісника Розділля» звернувся за коментарем з проханням висвітлити дану тему...

ДАІ ІНФОРМУЄ

У Львівській області торік найбільше травмованих у ДТП було при зіткненні транспорту

На Львівщині поширеними видами автопригод залишається зіткнення (70%), наїзд на перешкоду (10,9%), що загалом становить 81% від усіх дорожньо-транспортних пригод.

ЗНАЙ НАШИХ!

Ярослав ТИБІНКА – чемпіон турніру!

Напередодні нового року у Львові відбувся обласний турнір із російських шашок “64” (класика), у якому взяли участь 5 майстрів спорту, 5 кандидатів в майстри спорту, 2 – першорозрядники.