ВІДЛУННЯ СВЯТА

В серце кожної людини йшов з любов’ю мамин день

Квітує травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними розливами, у небесній блакиті дзвенить пташиний спів, травами і квітами замаїлася земля, а теплий весняний вітер приніс свято Матері...

АКТУАЛЬНА ТЕМА

Про співпрацю між ТзОВ “Енергія – Новий Розділ” та КП «Розділжитлосервіс»

Від початку діяльності ТзОВ “Енергія – Новий Розділ” у 2006 році наше підприємство тісно співпрацює з комунальним підприємством “Розділжитлосервіс” (тоді воно називалося КП ЖКУ)...

ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ

“ЯНТАР” дарує нове життя будинку по вул. Чорновола, 14-а

ТзОВ “Янтар” по праву заслужив у нашому місті славу реаніматора житла. Перший їх проект – житловий будинок по вул. Л.Українки, 21, другий корпус, який вони здали в експлуатацію у 2008 році...

Об’єднана опозиція зробить Україну країною успіху

Форум відбувся в Києві на Михайлівській площі просто неба. Хоча міліція за командою з адміністрації президента всіляко намагалася не допустити виїзд громадян до столиці, на Форум прибули делегати з усіх областей від усіх політичних сил Об’єднаної опозиції: «Батьківщини»...

Пряма мова

Інвесторам під будівництво нового полігону зі сміттєпереробним заводом пропонують земельну ділянку в Новому Роздолі на Львівщині

«Це перша зустріч, де зібралисьпотенційніінвестори, які зацікавлені заходити на нашу територію та працювати з твердими побутовими відходами», - зазначив заступник голови ЛОДА ВолодимирГубицький.

Новорозділььский НВК “Лідер” – крок до Європи

Ідею створення євроклубів у навчальних закладах Новороздільська гімназія підхопила одразу, ще у 2005 р., лишень вона з'явилася в Україні.

Недопущення нещасних випадків серед дітей

Останнім часом унаслідок неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, відсутності контролю за їх поведінкою почастішали нещасні випадки, пов’язані з необачним поводженням з вогнем.

Випускні вечори відбулися без правопорушень

12 травня у Новому Роздолі проводились святкування випускних вечорів. По охороні громадського порядку були задіяні усі працівники правоохоронних органів Новороздільського міського відділення без винятку.

9 травня. Новий Розділ

Квіти і георгіївські стрічки на грудях, а також привітання і тиха розмова – на центральній площі міста збиралися ветерани, діти війни, люди, які вважають обов’язком вшанувати пам’ять полеглих у найжорстокішій війні.

Система духовного виховання в НВК «Лідер»

Духовність людини є складовою її досвіду, який започатковується з моменту її народження і поповнюється до кінця життя.

Майстер-клас учителів світової літератури

Справжній майстер-клас дали своїм колегам, вчителям світової літератури міста, досвідчені педагоги Новороздільської ЗШ №5 Лукачук І. В., Білоус Г. І., Джус Л. О. під час семінару-практикуму «Розвиток зв’язного мовлення – важлива складова сучасного уроку світової літератури».

“Школа ввічливості” йде в гості до школярів

“Школа ввічливості” – ідея викладача ресторанного сервісу Новороздільського професійного ліцею Г.Богомолової – розпочала свою діяльність.

Бібліотечна весна

Впродовж весняних місяців бібліотека СШ №4 активно спілкувалася з молодшими школярами.

Дні голосного читання: цікаві відкриття, оригінальні акценти

Вже традиційними стали в міській бібліотеці для дітей Дні голосного читання, на які запрошуються підприємці, депутати всіх рівнів, вчителі, творчі люди, батьки.

Друге дихання “Берегині”

Виробничо-торгівельне підприємство громадської організації – Львівської обласної асоціації інвалідів уже понад 20 років на ринку праці нашого міста.