Андрій МАКАРЧУК, провідний інженер з тепло-водопостачання ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»: «Щоб взимку городянам було тепло...»

Ми вже до цього звикли – щораз ремствувати, коли доводиться чи то обійти, чи то спробувати перескочити розриту траншею на якійсь з міських вулиць, біля якої пораються ремонтники ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»...

З понеділкової апаратної наради міськвиконкому

13 серпня відбулася апаратна нарада міськвиконкому Новороздільської міської ради. Першочергово були заслухані інформації керівників про виконання попередніх доручень.

Пресвятая Богородиця, молися за нас!

9 серпня 2012 р.Б. відбулася проща парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ до чудотворного та відпустового місця у с. Зарваниця.

Опозиція виступає проти рішення ЦВК: Тимошенко все одно лідер нашого списку

Об’єднана опозиція “Батьківщина” пішла судом проти Центральної виборчої комісії. В четвер 9 серпня було подано позов до Київського апеляційного адміністративного суду з вимогою скасувати рішення ЦВК, яким вона відмовила в реєстрації кандидатами в народні депутати Юлії Тимошенко та Юрію Луценку.

Спортом повинні займатися всі!

У Миколаєві відбулася XXV районна спартакіада інвалідів. Змагання організувала Миколаївська районна асоціація інвалідів. Також провести спартакіаду допомогла кандидат від опозиції, голова Львівської громадської організації “Жінки Батьківщини” Ліда Котеляк.

ОФІЦІЙНО

Податкова звітність в електронному вигляді економить час та кошти

Миколаївська МДПІ зафіксувала ріст користувачів податковими сервісами. Якщо у 2011 році через централізовану систему було прийнято 10592 звітів від 354 платників податків, то вже станом на 01.08.2012 року 7038 звітів від 397 платників податків.

ПУТІНСЬКА РОСІЯ: чого чекати Україні?

10 років тому у Києві в арт-кафе «Остання барикада» Олеся Донія (нині вигнаного зі списку Об’єднаної опозиції) була презентована книга Тараса Батенка «Прелюдія Путіна: Перебудова в Кремлі», яка, як можна було здогадуватися, була вилучена із прилавок магазинів представниками дипломатичних служб російського консульства.

ВИБОРИ-2012

Підготовка дільниць для виборців з особливими потребами: є певні зауваження

Громадська організація “Фундація прав людини” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні здійснює проект “Підсилення захисту виборчих прав людей з інвалідністю під час виборів депутатів Верховної Ради України 2012 р.”...

ФУТБОЛ

ФК "Хімік": друга гра – друга перемога! Цього разу на виїзді

Потужна, осмислена гра команди ФК "Хімік" у стартових матчах другого кола обласної першості з футболу викликала справжній фурор у групі "В", а в серцях новороздільських вболівальників із стажем – ностальгію за колишньою футбольною славою.