ПОДІЯ ТИЖНЯ

Вперше Новий Розділ відвідав губернатор Львівщини, вперше інвестор втілив успішний проект – виробництво на базі ВАТ «ДМЗ «Карпати» вантажних вагонів!

Позавчора, у середу, 14 листопада, – о 15-й годині у залі засідань виконавчого комітету Новороздільської міської ради відбулася визначна подія, яка може докорінно вплинути на подальшу перспективу розвитку міста...

ПОДІЯ ТИЖНЯ

ХХІІІ сесія завершилася продуктивніше, ніж починалася. Однак проблемні питання обговорювалися, як завжди, безкомпромісно

У «Віснику Розділля» за 2 листопада повідомлялося, що перше пленарне засідання ХХІІІ сесії міської ради було передчасно завершене через відсутність кворуму після розгляду пакету земельних питань, зокрема, питання «Про вилучення земельної ділянки з користування ВАТ «Роздільська автобаза».

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

Ігор ГУНЬКО: «Якби депутати 24 жовтня підтримали проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо складання документів...»

У минулому числі «Вісника Розділля» було анонсовано публікацію депутата Львівської обласної ради Ігоря Гунька як резонансний відгук на редакційний матеріал «Лобіювання, як і політика, - це мистецтво можливого», надрукований у «ВР» у номері за 2 листопада.

Виробництво українського вантажного вагона надзвичайно важливе

«Виробництво українського вантажного вагона надзвичайно важливе», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, перебуваючи на новороздільському «Дослідно-механічному заводі «Карпати», котрий розпочав випуск вантажних вагонів.

РЕЗОНАНС

Харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Новий Розділ №2, 5, 7, 8 (надалі по тексту – ДНЗ), які знаходяться на балансі відділу освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради, на даний час проводиться відповідно до санітарних норм.

ПРЯМА МОВА

ТАРАС БАТЕНКО: «ЧАС ОБРАНИМ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ГРОМАДИ, А НЕ ХОВАТИСЬ ЗА ПОЛІТИЧНИМИ БРЕНДАМИ»

Цьогорічні парламентські вибори, які проходили за змішаною виборчою системою, показали, що виборці виявились не зовсім готовими до такого голосування. Аналітики в один голос твердять про те, що люди, голосуючи за певну політичну партію, обираючи її свідомо і впевнено, за мажоритарного кандидата віддавали свій голос навмання, голосуючи просто за представника тієї ж політичної сили.

Олег Тягнибок: «Нація потребує справедливості й покарання фальсифікаторів»

"Український опозиційний потяг рушив до великої української перемоги. До побудови не тої держави, яка погрузла в корупції, де будуть безкарними фальсифікатори і зрадники, а України справедливої і чесної – європейської держави, за яку будемо гордитися"...

«Барвиста одвічна вкраїнська мова - це щось невимовне, прекрасне, казкове...»

9 листопада в Україні щороку відзначається День української писемності та мови. Чому ж ми висловлюємо любов до рідної мови, коли і так свідомо розуміємо, що вона невід’ємна частка кожного з нас?