ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Рятівники – у постійній бойовій готовності

Щорічно 17 вересня Україна відзначає День працівників цивільного захисту (День рятівника). Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб...

З понеділкової апаратної наради міськвиконкому

У понеділок у міськвиконкомі чергова апаратна нарада розпочалася з ознайомлення присутніх з Новим Законом України "Про правила етичної поведінки". Озвучив основні положення закону керуючий справами А. Мельніков.

Щоденник безробітного, або Кому віддати свій голос, щоб не пошитися в дурні

8.00 год. - ...Ну чого вставати, немає роботи – немає куди йти. Можна ще спати. Сон – єдине місце, куди можна втекти безробітному, і не потрібно ні перед ким звітувати.

ВИБОРИ 2012

Опозиція – з народом!

У суботу, 8 вересня, кандидат в депутати Ліда КОТЕЛЯК взяла участь в передвиборчому турі лідерів об’єднаної опозиції Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока.

«Якби ми вчились так, як треба, то й мудрість би була своя»

Із початком нового навчального року тема освіти набуває особливого звучання. Говорять зазвичай не лише про свято першого дзвоника, а й нарікають на недолугі новації, брак якісних підручників, засилля платних послуг, недоступність вищої освіти, хабарі. Усі давно розуміють, що систему освіти потрібно змінювати, однак віз і нині там.

Ми віримо Левкові Лук’яненку!

Нещодавно у місті Миколаєві, Золочеві та Глинянах відбулася неординарна подія – наш край відвідав Герой України, громадський діяч, письменник, голова Української республіканської партії Левко Лук’яненко...

Виправна колонія відзначала державні свята

В Держівській виправній колонії №110 Управління Державної Пенітенціарної Служби України у Львівській області існує традиція з нагоди державних свят та урочистих подій проводити урочисті збори та запрошувати на заходи представників церковної громади с. Держів та «Просвіти».

Таборове літо пластунів

Літо – це пора нових знайомств та свіжих вражень. Це час, коли можна відволіктись від буденних турбот та справ і поринути у світ пригод.

СОБОРИ НАШИХ ДУШ

Чин благословення на початок навчального року

Якщо у вечірній час поглянемо на полум’я запаленої свічки, замовкаємо у задумі: хто її виготовив - віск, гніт, колір, прикраси? Скільки ж то праці! Навіть якби уся темрява світу захотіла її погасити – це їй буде не під силу.

Канікули у Польщі

Як провести літні канікули так, щоб вони принесли користь та задоволення? Звичайно, у літній академії молодих лідерів у Варшаві, організованій Фундацією «Нові медіа» та Львівською Молодіжною Громадською Організацією...

Про наболіле

Думаю, що кожен, хто вболіває за долю нашого міста і любить його, радіє з того, коли в ньому щось будується, ремонтується для блага багатьох людей.

Читач порушує проблему

Хто проведе освітлення доріжки до ОДВ ЕЛЕКТРИК? Захистіть працівників від несподіванок та небезпек!!!

Чи не єдиний завод, який працює у нашому місті, є ОДВ ЕЛЕКТРИК. Але дійти до нього, особливо в нічний час, працівникам, які працюють на даному підприємстві, не так легко, а часом і страшно.

РЕЗОНАНС

ХТО СТОЇТЬ ЗА ГАЗЕТОЮ «НАРОДНА ПРАВДА»? ВЛАДА ПРОТИ ОПОЗИЦІЙНОГО КАНДИДАТА ТАРАСА БАТЕНКА

Керівник виборчого штабу Об’єднаної опозиції на Львівщині Степан Кубів закликав опонентів не використовувати назви ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» для очорнення опонентів.

Катастрофи немає й не буде

Я не байдужий до долі Роздолу і навіть написав про нього книжку «Народжений сіркою». Головна ідея книжки – як перетворити порушені гірничими роботами землі в чистий, зелений, привабливий куточок, в якому комфортно жилось би городянами та навколишнім селянам.

Учасники виїзного семінару обговорили актуальні питання

28 серпня з ініціативи Львівської обласної державної адміністрації та Головного управління юстиції у Львівській області у Миколаївському районному управлінні юстиції відбувся виїзний семінар-нарада з начальниками районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

ЗНАЙ НАШИХ!

Трофеїв побільшало: новорозділець Геннадій ПЕЧЕНЮК на Чемпіонаті України з велоспорту...

Перш ніж розповісти про останній здобуток нашого визначного земляка, повідомимо маленьку деталь – новороздільцю Геннадію Петровичу Печенюку – 72 роки!

Баскетбол: новороздільці – чемпіони та призери обласних змагань з баскетболу

8 вересня ц.р. у Червонограді в Палаці спорту „Шахтар” відбулися змагання з баскетболу за програмою XXI спортивних ігор Львівщини серед дорослих віком 18-39 років та V спортивних ігор ветеранів спорту віком 40 років та старші серед міст Львівської області...

Трибуна депутата

І шумить, і гуде ... Хлопці, встаньте, суд іде

І шумить, і гуде, і ... далі гуде - це нічний бар «Ресора» (на території колишньої автобази). Працює цей бар ось уже 6-ий чи 7-ий рік поспіль з невеличкою вимушеною перервою...