ВШАНУВАННЯ

«Патріарх Йосиф Сліпий – святий, мученик та ісповідник віри Христа»

“Ви тим радійте, навіть якщо тепер треба трохи посумувати в різних досвідах, щоб ваша випробувана віра, куди цінніша від тлінного золота, яке вогнем очищають, - була на похвалу, на славу й на честь – під час об’явлення Ісуса Христа...

ДОРІЖКА ДО ХРАМУ...

Підставою для цього звернення стала хибна та незаконна практика, яка склалася в органах місцевого самоврядування м. Нового Роздолу Львівської області під час прийняття та виконання рішень ради.

Актуально

Влада не має права знущатися над народом

Соціологи фіксують послаблення протестних настроїв в Україні. Якщо торік 40 відсотків громадян готові були брати участь у вуличних акціях, відстоюючи свої права, то нині – 36. При цьому кількість радикально налаштованих людей зменшилася з 17 до 13 відсотків.

Хресна дорога вулицями міста

Сьогодні ми маємо час, коли весь християнський світ перебуває у суворому Великому пості напередодні світлого празника Христового Воскресіння. Віруючі спішать очистити душу сповіддю та Святим Причастям...

Про XVI сесію і про «козла», що «козенятам» їжі не приніс

29 березня 2012 року відбулася XVI позачергова сесія VI демократичного скликання Новороздільської міської ради. Стержневе питання порядку денного пленарного засідання стосувалось стану харчування в загальноосвітніх закладах міста. На сесії з 46 обраних присутніх було 31 депутат.

Резонанс

Саме турбота про харчування дітей у школах спонукала нас скликати позачергову сесію ради

30 грудня 2011 року депутатами міської ради був вчасно ухвалений компромісний варіант міського бюджету на 2012 рік. Чому компромісний? Бо усі розуміли, що 300 тисяч гривень, виділених на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів...

СПРАВИ ДЕПУТАТСЬКІ

Депутат облради О. Рісний лобіює питання ремонту автодороги між Новим Роздолом та Ходоровом

Бувалі водії (причому не тільки місцеві), яким добре відома, так би мовити, дорожня карта в області та поза її межами, про відрізок автодороги від Березинського «кільця» аж до в’їзду в Ходорів...

Пряма мова

Анатолій Шалаєв – десять років служіння громаді

Сьогоднішня наша розмова із депутатом Новороздільської міської ради трьох поспіль каденцій Анатолієм Шалаєвим, який 31 березня 2012 року відзначив десятилітній ювілей свого депутатства (подібним досягненням, до речі, не може похвалитись жоден з теперішніх міських обранців).

Моє рідне місто

Новий Розділ – саме тут я і народилася, тут я росла, раділа і посміхалася, тут пройшло моє дитинство. То що ж я можу сказати про нього? Сказати можу багато, а напишу те, що вважаю головним.

Пісня – душа кожного народу

У ній його минуле, сьогодення та майбутнє. З метою зацікавлення учнів вивченням іноземних мов, зокрема англійської, в Новороздільській ЗШ №3 відбувся фестиваль англійської пісні...

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Великодній сюрприз

Жодна річ у цьому світі не принесе нам стільки радості, як подароване ближньому добро. Бо хто сіє щедро, той щедро й пожне.

Соціальна підтримка

На Великодні свята – продуктові набори малозабезпеченим сім’ям

Згідно з Програмою соціальної підтримки багатодітних сімей, затвердженої у 2008 році виконавчим комітетом Новороздільської міської ради, міськрада, зокрема, її відділ з питань гуманітарної політики...

Повертайтеся, українці, додому

Вважаю, що тему, яку обрали працівники міської бібліотеки для обговорення книги Ніни Фіалко “Повертайтеся, журавлі, додому”, слід піднімати на рівні міста.

Нам 100!

12 квітня Національній Скаутській Організації України Пласт рівно 100 років. Адже саме 12 квітня 1912 року у Львові перші пластуни склали свою пластову присягу. Тож цей день вважається Днем народження Пласту.

Реконструкція пр. Шевченка: городянам світліше, водіям - безпечніше...

Радикальні зміни на центральному проспекті міста не залишилися поза увагою містян. Думки, щоправда, звучать різні, абсолютно навіть протилежні: від схвалення до обурення. Хоча перших значно більше.