ВІДЛУННЯ СВЯТА

Вечір з нагоди 103-ї річниці від дня народження славного провідника українських націоналістів Степана Бандери відкрив міський голова В.Туз.

Міський бюджет на 2012 рік депутати ухвалили одноголосно, однак врахувавши позицію фракції «Свобода»

30 грудня відбулася остання у минулому році сесія Новороздільської міської ради, у порядку денному якої домінуючим було питання «Про міський бюджет м. Новий Розділ на 2012 рік».

ВІДПОВІДЬ НА ЗВЕРНЕННЯ мешканців будинку по пр-ту ШЕВЧЕНКА, 21

У відповідь на Ваше звернення від 7 грудня 2011 року, опубліковане у газеті "Вісник Розділля", хочу спростувати неправдиву інформацію, яку в ньому було наведено, зокрема «...приміщення надали синам міського голови...»...

Батьківські збори формують педагогічну культуру

Формування педагогічної культури батьків є частиною соціальної політики сучасного українського суспільства, оскільки послаблення інституту сім’ї – серйозна проблема соціальної політики держави.

Музичний лекторій у вишиванках

Цього разу заняття музичного лекторію в дитячій бібліотеці було незвичним. Слухачі молодшої групи, а це школярі 5-го класу ЗШ №2, знайомились з музичними інструментами, їх історією.

Кір наступає

Постійні повідомлення про хід інфекції кір насторожують. Ось інформація з різних сайтів. Від початку 2011 року захворіло на кір 1092 особи, з них 605 дітей.

Мультфільм «Місто мрії»: враження та побажання

ДПІ у Миколаївському районі провело презентацію мультиплікаційного фільму «Місто мрії» для учнів 3 і 4 класу Новороздільського навчально-виховного комплексу «Лідер».

Вифлеємський Вогонь Миру приніс тепло і любов

Кожен народ має традиції, які передаються від покоління до покоління. Так 23 роки тому зародилася традиція, яка єднає весь світ у Різдвяні свята – традиція передачі Вифлеємського Вогню Миру. Ця акція започаткована в місті Відні (Австрія) радіокомпанією ОРФ.

ДАІ ІНФОРМУЄ

Кількість нетверезих водіїв зросла

Минулого, 2011 року, кількість водіїв, які скоїли ДТП у нетверезому стані, зросла на 41,8 відсотків, або на 97 випадків (з 232 до 329).