З понеділкової апаратної наради

У понеділок, 7 травня, відбулася чергова нарада керівників підрозділів міськвиконкому. На початку наради міський голова проінформував про колегію, що відбулася на минулому тижні в облдержадміністрації.

Міський голова звітує перед громадою

Традиційно звіт міський голова дає мешканцям Нового Роздолу на початку травня. От і минулого тижня у МБК “Молодість” 2 травня В.Туз звітував перед громадою.

З читацької пошти

Вдячні за милосердні справи ваші

Травень здавна вважався місяцем милосердя, можливо, тому, що саме цього весняного місяця відзначаються і день матері, і день перемоги, і день героїв, у храмах правляться маївки до Матері Божої...

Медики – ветеранам

Чим більше стрімкий плин часу віддаляє нас від страшних воєнних років, тим більше ми можемо усвідомити подвиг тих людей, які виборювали перемогу в 2-й світовій війні та боролися за незалежну Українську державу.

«Серце до серця» – хворим діткам на здоров’я

З 16 квітня до 6 травня у Новому Роздолі тривала 7-ма Всеукраїнська благодійна акція у Львівській області “Серце до серця” на допомогу дітям, хворим на цукровий діабет. Її волонтери побували у всіх навчальних закладах та установах міста.

Продовження теми

Мирон КУПРИН: “МІСЬКЕ ЛІФТОВЕ ГОСПОДАРСТВО У ТАКОМУ СТАНІ, ЩО ВИМАГАЄ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ЙОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ...”

У статті директора ПП «Розділліфт» Є. Лаби «У такій ситуації ліфтове господарство функціонувати не може. Тому з 1 травня призупиняємо експлуатацію ліфтів», надрукованій у минулому числі «Вісника Розділля», першим пунктом наголошено...

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

Депутатське звернення

Виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення про закінчення опалювального сезону з 13 квітня 2012 року (рішення № 136 від 11.04.2012 року).

Музей – це життєдайне джерело, живий літопис народу

22 грудня 2011 року в Новороздільській ЗШ №3 з поглибленим вивченням інформатики відкрився історико-краєзнавчий музей «Світлиця пам'яті» (завідувач музею Маланчук Л.Є)...

Виховання – це творчість

Шкільні традиційні свята, тематичні години спілкування, поїздки, вечори відпочинку та родинні свята – частина роботи класних керівників, яка виховує і вчить учнівську молодь.

Літопис школи

Школа! Рідна, єдина, дорога, незабутня для кожного з нас - Новороздільська ЗШ №3. 1 вересня 1969 року вперше на подвір’ї школи пролунав дзвоник і покликав галасливу дітвору до навчання. Саме до неї, мов струмочки, стікаються щоранку учні з усіх куточків нашого міста.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШАЧКІВ

Вступ дитини до школи – переламний момент у її житті, початок нового періоду її розвитку, який пов’язаний з новим типом стосунків із дорослими та однолітками, новими формами діяльності, серед яких провідною стає навчання.

«Пам'ять мертвим не потрібна, вона потрібна живим, нації…»

«Народ без історичної пам’яті сліпий у своєму прямуванні до майбутнього». Не можна не погодитись із цими словами Р.Федоріва.

Парад шкільних предметів

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає. Бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики нашої школи.

Психолог і школа

Сьогодення ставить нові вимоги до шкільної освіти, до кожного учня, вчителя, а також до працівника психологічної служби. У Новороздільській ЗШ №3 працює практичним психологом Петраш Ольга Василівна. Вона у своїй роботі постійно керується інтересами дитини.

ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ХЛІБ

З давніх-давен хліб у великій пошані в людей. Недаремно в молитві до Бога «Отче наш» ми, як великої милостині, просимо не позбавити нас хліба.

Божа мудрість веде нас дорогами правди

Враховуючи потребу духовного відродження України, школа покликана забезпечити наповнення всіх ланок навчально-виховного процесу змістом, який допомагав би педагогам виховувати душу, чесні...

Олімпійські уроки нашої школи

У Новороздільській ЗШ №3 фізичній культурі приділяється особлива увага. Крім уроків, які проходять на високому методичному рівні, у школі проводяться різноманітні змагання, у яких беруть участь не тільки учні нашої школи, але й міста та області, оскільки в нас – один з кращих спортзалів Нового Роздолу.

Географічний експрес

У нашій школі вже стало традицією проводити предметні тижні. Усі ці позашкільні заходи: «Географічний експрес», інтелектуальна гра «Еврика»...

Юні екологи – учні третьої школи

Ми живемо у нашому молодому красивому місті, яке потопає у зеленому шатрі дерев. Вони несуть прохолоду,очищають повітря, прикрашають вулиці.

АВТОПЕРЕГОНИ РОКУ!

Ралі «Галіція – ворота України – 2012»

Львівське ралі – одне з найстаріших в історії…ні, навіть не українського спорту, а взагалі автомобільного спорту у колишньому СРСР. Нині у це важко повірити, але ралі «Карпати» входило в календар першої...

Новороздільський педагог як чинник успіху одеських школярів

На щорічному Всеукраїнському турнірі юних істориків з 2006 року команду Львівської області, основним складом якої були новороздільські школярі, представляла вчитель історії Новороздільської ЗШ №2...

Освітянський зріз

Урок-презентація, урок-свято

Уроки вчителя історії Новороздільської ЗШ №2 М.В. Гикавець завжди насичені і цікаві. Інакше вивчати таку багатогранну науку як історія і неможливо, вважає Марія Володимирівна.

Знай наших!

Майже усі новороздільські борці стали призерами обласного турніру з дзюдо серед ДЮСШ

За декілька років існування у нашому місті спортклубу “Титан – спорт” такого вагомого колективного успіху підопічні відомого тренера Романа Кресана домоглися вперше.

Концерт Степана Гіги: талановито, оригінально, патрітично...

Потужним творчим вибухом став концерт народного артиста України Степана Гіги у Новому Роздолі. Спраглі творчості та пісні мешканці міста заповнили глядацький зал і їх сподівання свята звершилися стовідсотково.