Поки не буде узгодження позицій в рамках закону, доти окремі сесійні питання будуть приречені «на непрохідність»

3 серпня сесія розпочиналась, як мокре горить: повільно спливло більше години, поки нарешті зареєструвалось 24 депутати, які й забезпечили кворум другому пленарному засіданню. В очікуванні колег, що спізнювалися, народні обранці гомоніли собі на всілякі теми, аби якось згаяти час.

Лідія КОТЕЛЯК: «Ці вибори вирішальні, бо ситуація в країні критична»

Голосистий мітинг і яскраві виступи спекотної буденної днини минулого вівторка розворушили розмірене життя Нового Роздолу. Звуки українських пісень, які лунали з начиненого телекомунікаційною апаратурою автомобіля...

Список Об’єднаної опозиції очолила Юлія Тимошенко

Даремно влада намагалася зірвати з’їзд Об’єднаної опозиції – він відбувся просто неба в дворі центрального офісу політичної партії «Батьківщина». Під час з’їзду опозиція «зацементувала» своє об’єднання, ухвалила остаточний варіант програми та оголосила список кандидатів у народні депутати.

Сергій Соболєв відвідав Львівщину

Цими днями опозиційний лідер Сергій Соболєв відвідав Львівщину. Народний депутат зустрівся з мешканцями Бродів, Перемишлян, Золочева, Нового Роздолу та Миколаєва.

"Люблю вас та щиро усіх пригортаю до свого маленького серця!"

3 серпня у Львові в Архикатедральному соборі Святого Юрія відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Владика Ігор Возьняк, щоб подякувати Богові та батькам за дар життя.

СОБОРИ НАШИХ ДУШ

Повага до старості

Життя прожити – не поле перейти. Цьогоріч Ганна Тарасівна Слаба святкує свій сторічний ювілей . За сто років свого нелегкого життя ця жінка була свідком як трагічних, так і величних сторінок нашої історії.

З понеділкової апаратної наради міськвиконкому

У понеділок, 6 серпня, відбулася чергова апаратна нарада у міськвиконкомі. На початку наради міський голова Володимир Туз наголосив на особливій відповідальності працівників у період літніх відпусток.

Правопорядок

Захист від насильства над дітьми в сім’ї

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім’ї є внутрішньою проблемою цієї сім’ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави.

Про стан формування системи безоплатної правової допомоги в Україні

30 липня 2012 рокуу м.Стрию в приміщенні сесійної зали Стрийської районної ради за участю Директора Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерствіюстиції України – Вишневського А.В...

Читач порушує проблему

Погляд на новороздільське життя – буття очима пенсіонера

Доброго дня, шановна редакціє газети «Вісник Розділля»! Вирішила й собі написати листа і подякувати вам, місцевим журналістам, за те, що висвітлюєте проблеми нашого Нового Роздолу.

Володимир КАЗБАН: «Якби не ентузіазм, то невідомо, чи ФК «Хімік» виступав би у першості...»

Головні події дуже часто захоплюють дух та змушують з нетерпінням очіувати їх початку, продовження. Євро-2012 стала такою подією.Усі із захопленням чекали, коли ж розпочнеться чемпіонат. Але Євро 2012 не тривав щодня, отже, людям було необхідно відволікатись на щось, що зробить очікування не таким «вічним».