Відкриття «Червоного Хреста» у Новому Роздолі

Минулої п’ятниці, 3 лютого у Новому Роздолі сталась довгоочікувана подія – відбулось офіційне відкриття офісу Новороздільської міської організації «Товариства Червоного Хреста».

МІСЬКА ХРОНІКА

Новий Розділ з морозами справляється

Наше місто низькі температури не злякали – живемо і працюємо практично в звичному режимі.

АКТУАЛЬНО: житлово-побутовий сектор

Серед запитань, які звучать найчастіше, першим у списку стоїть питання про порядок повірки квартирних лічильників обліку води, зокрема, цікавить жителів міста, хто зобов’язаний оплачувати послуги з повірки лічильників.

На порядку денному – енергозбереження

Робота в комісії щоденно змушує нас зустрічатися з проблемами середньої школи, більшість яких вкрай важко вирішити через недостачу коштів у бюджеті розвитку та недофінансування з державного бюджету.

Депутатське звернення

Ще в березні 2010 року контрольно-ревізійний відділ у Миколаївському районі та у м. Новому Роздолі провів планову ревізію фінансово-господарської діяльності...

Відповідь на депутатське звернення від 01.02.12р.

Ваше депутатське звернення щодо розгляду на засіданні виконавчого комітету питання припинення орендарем Тузом Т. В. порушень умов договору оренди та незаконної реконструкції...

У Львові підписано угоду про спільні дії об’єднаної опозиції на Львівщині – ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», ПП «Фронт Змін»

Про цей важливий крок офіційно повідомили 1 лютого на прес-конференції голови обласних організацій опозиційних партій Ірина Сех, Роман Ілик та Степан Кубів.

Польські гастролі українського вертепу з «Великого серця» викликали фурор і овації

Наприкінці 2010 року, напередодні католицького Різдва дебютувала вистава «Народження Ісуса Христа», підготовлена педагогами, батьками та учнями польської школи ім. Кароліни Лянцкоронської...

Обережно – чадний газ!

З початку 2012 року в Львівській області збільшилась кількість резонансних подій, пов’язаних з порушенням правил користування газовими приладами та отруєнь чадним газом, які привели до госпіталізації або загибелі людей.