Німецька компанія «Бадер Україна» відкриває сотні нових вакансій на Львівщині

У зв’язку із розширенням виробництва ТзОВ «Бадер Україна» відкриває понад 500 вакансій і запрошує на роботу мешканців Львівської області. Компанія на сьогодні є визнаним лідером у виготовленні шкіряних автомобільних салонів преміум-класу для AUDI та BMW. Підприємство із 10-річним досвідом, окрім європейських умов праці та хороших зарплат, має що запропонувати. За цей час нову роботу тут знайшли вже 4000 працівників, і їх кількість постійно зростає. Своїм робітникам «Бадер Україна» забезпечує безкоштовне проживання у комфортабельному готелі Львова, а ще безкоштовні трансфер та навчання. Вже традиційно компанія самостійно навчає людей без досвіду і пропонує реальний кар’єрний ріст.
«Нещодавно «Бадер Україна» підписала контракт із Mercedes. Відтак, компанія невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach, які вважаються одними із найпрестижніших у світі. Вже у 2019 році працівники «Бадеру» щоденно виготовлятимуть 200 комплектів салонів до цих автівок», - розповідає начальник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.
Варто зазначити, однією із особливостей роботи є те, що витрати на проживання підприємство повністю «бере на себе». Тож працівників із віддалених районів Львівщини тут забезпечують номерами у місцевих готелях Львова з усіма вигодами.
«Ми хочемо створити максимально комфортні умови для наших працівників, адже цінуємо кожного з них, - розповідає директор «Бадер Україна» Андрій Павлунь. - У готельному номері є санвузол, душ, цілодобово забезпечена холодна та гаряча вода. Є навіть такі дрібниці, як фен і телевізор. У номерах також обладнані побутові кімнати із вільним доступом до додаткової техніки та аксесуарів для прання та прасування. Тобто все готово для зручного проживання».
Звісно ж дуже важливим критерієм є рівень зарплат, які, до слова, сьогодні у багатьох компаніях ледь перевищують «мінімалку». На противагу – середня заробітна плата на «Бадер Україна» становить понад 10 000 гривень. Більше того, на підприємстві працює гнучка система премій та бонусів, що дозволяє заробляти суттєво більше.
«Якщо працівник вмотивований та постійно вдосконалює свої результати, це все безумовно позитивно відзначається на зарплаті», - наголошує Андрій Павлунь.
За його словами, новачкам знадобиться усього 2-3 тижні навчання для того, щоб долучитись до численної команди «Бадер Україна», яка налічує вже понад 4000 працівників. А для професіоналів компанія стане гарним продовженням кар’єри.


Всіх охочих працювати у компанії «Бадер Україна»
просимо звертатись у відділ кадрів,
за номерами телефонів:
097-201-20-30 або 063-293-52-32.
www.facebook.com/BaderUkraine/
www.bader-leather.com/ua/b-u-bader/